امروز: شنبه,10,آبان,1393
ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
 

فراموش کردن کلمه عبور
 
اوقات شرعی 
 
آمار سايت
مهمان : 80
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 40
ديروز : 89
ماه : 1217
تعداد مطالب: 302
كل : 119381
 
آرشیو اخبار

کلمه کلیدی
:
 از
 تا


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، جلسه ستاد برگزاری بیست و دومین دوره هفته کتاب روز دوشنبه مورخ 5/8/93 با دعوت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با حضور اکثر اعضای جلسه برگزار شد.
سه شنبه ششم آبان 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه، کانون فرهنگی هنری منتظران ظهور جشن پرشکوهی به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار می نماید. این مراسم در روزیکشنبه مورخ 20/7/93 از ساعت 20 الی 22 شب ودر روز دوشنبه مورخ 21/7/93 ازساعت 30/7 تا 10صبح در مسجد شهداء(ترکیان) برگزار خواهد شد .
شنبه نوزدهم مهر 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه عصر شعر «نخلهای سوخته» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری انجمن ادبی روز پنج شنبه مورخ 3/7/93 در مجتمع فرهنگی هنری فجر برگزار شد.در این مراسم که با حضور شعرا و ادبای شهرستان و اقشار مختلف مردم برگزار گردید ، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد وخاطره تمام رزمندگان و ایثارگران در طول 8 سال مبارزه علیه ظلم و تجاوز دشمنان، افزودند: این امنیت و آسایشی که الان در جامعه ما حاکم است مرهون ایثار و شهادت تمام عزیزانی است که با نثارجان خود میهن خویش را آبیاری کردند .
شنبه پنجم مهر 1393
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه با همکاری انجمن ادبی مراسم عصر شعری با «عنوان نخلهای سوخته» به مناسبت هفته دفاع مقدس را در مورخ 3/7/93 ساعت 17 در سالن مجتمع فرهنگی هنری فجر برگزار می کند .
سه شنبه یکم مهر 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ،نمایش خیابانی معبر به کارگردانی زهرا خدابنده و کاری از گروه تئاترصحنه از اول مهرماه لغایت 7 مهر مصادف با هفته دفاع مقدس همه روزه ساعت 6 عصر در انتهای پارک فرهنگیان اجراء خواهد شد .
دوشنبه سی و یکم شهريور 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ، جمشید عبدالهی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه، در مراسم تکریم خادمین طرح تلاوت نور مساجد شهرستان میانه در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان با اشاره به نقش مسجد در هدایت بشریت اظهار داشت: اگر انسان می خواهد به نهایت رفاه و رستگاری و کمال انسانیت برسد باید مکانی باشد تا این معارف را دریافت کند، برهمین اساس خداوند به پیامبر دستور می دهد که به عنوان اولین اقدام در مدینه اقدام به تاسیس مسجد کند.
چهارشنبه نوزدهم شهريور 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ، علی ملکی، رئیس پلیس مواد مخدر شهرستان میانه، امروز در مراسم تکریم خادمین طرح تلاوت نور مساجد شهرستان میانه در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان نسبت به افزایش اعتیاد در بین جوانان هشدار داد و اظهار داشت: روستاها و شهرهایی که مساجد فعالی دارند جوانان آن کمتر به سمت مواد مخدر روی می آورند.
چهارشنبه نوزدهم شهريور 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ،مراسم تکریم خادمین طرح تلاوت نور مساجد شهرستان میانه، با حضور مسئول و معاون فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه، ائمه جماعات مسجد و هیات امنای مساجد و جمعی از مدیران مسئول کانون ها و خادمین مساجد در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه نوزدهم شهريور 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ، محمد هادی نیا، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی، در مراسم تکریم خادمین طرح تلاوت نور مساجد شهرستان میانه در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان با اشاره به کارکرد مساجد ابراز داشت: مساجد همانند حوزه های علمیه دولتی نیستند و نهادهای مردمی به شمار می روند.
چهارشنبه نوزدهم شهريور 1393
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه، حقی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه، در مراسم تکریم از خادمین طرح تلاوت نور مساجد شهرستان میانه که در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک خجسته میلاد پرخیر و برکت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) و خیر مقدم به حضار ، ابراز داشت: تعداد 400 مسجد در این شهرستان فعالیت می کنند که از این تعداد 37 مسجد دارای کانون فرهنگی هنری هستند.
چهارشنبه نوزدهم شهريور 1393
1234567891011121314151617181920...