يکشنبه 4 مهر 1395 _ 24 ذو الحجة 1437
 ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
کلمه عبور را فراموش کردم
عضویت در سایت
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 14
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 81
ديروز : 95
ماه : 179
سال جاری : 41047
كل : 95615
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

آغاز ثبت نام آزمون قرآنی سراسری کارکنان دولت ، موسسات قرآنی و داوطلبان آزاد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه ثبت نام آزمون قرآنی سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز 15/6/95 آغاز شد.
دوشنبه 15 شهريور 1395

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با روسای انجمنهای فرهنگی هنری شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حریان سفر یک روزه به شهرستان میانه ضمن بازدید از مجتمع های فرهنگی هنری میانه در جلسه ای که با روسای انجمنهای فرهنگی هنری و مسئولین کانونهای فرهنگی هنری تشکیل گردیده بود شرکت نمودند.
شنبه 30 مرداد 1395

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از مجتمع های فرهنگی هنری شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حریان سفر یک روزه به شهرستان میانه ضمن شرکت در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان از مجتمع های فرهنگی هنری میانه بازدید بعمل آوردند.
شنبه 30 مرداد 1395

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: آسیب های فرهنگی جامعه ناشی از تصمیمات غیرتخصصی در این حوزه است

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه که در حضور امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تشکیل شد، شورای فرهنگ عمومی را نقطه عطف حرکت فرهنگی کشور خوانده، گستره آن در کشور و ایجاد جریان فرهنگی آن را منوط به شروط خاص عنوان نمود.
شنبه 30 مرداد 1395

نمایشگاه خوشنویسی جان جان به مناسبت دهه کرامت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه نمایشگاه انفرادی آثار خوشنویسی آقای ذکریا عزتی با عنوان جان جان با ارائه 28 اثر در مورخ 18/5/95 در نگارخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه افتتاح شد.
سه شنبه 19 مرداد 1395

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه نشست فوق العاده شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد.

باید جامعه را به این باور برسانیم که مواظب خانواده هایشان باشند زیرا وضعیت رو به خطرناک تر شدن است و این خطر گریبان خانواده های باحجاب و معتقد را نیز می گیرد خواه ناخواه جو نامطلوب بروی خانواده های آنان نیز تاثیرگذار خواهد بود و باید حجاب بعنوان ضرورتی از دین مورد توجه ویژه قرار گرفته و با دید همه جانبه نسبت به این مشکل جدی و تبعات آن توجه شود.
دوشنبه 14 تير 1395

به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه مراسم اولین عید متوفیان روز سه شنبه مورخ 15/4/95 از ساعت 10 الی 30/11 شب در مساجد 8 گانه ذیل برگزار می گردد.

به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه مراسم اولین عید متوفیان روز سه شنبه مورخ 15/4/95 از ساعت 10 الی 30/11 شب در مساجد 8 گانه ذیل برگزار می گردد.
شنبه 12 تير 1395

حمایت کودکان میانه ای از کودکان فلسطین

به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی میانه ایستگاه نقاشی با نام «غنچه‌لر » درتاریخ 11/4/95 در میدان معلم محل تجمع راهپیمایی روز قدس برگزار گردید.
شنبه 12 تير 1395

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میانه از فعالیت بیش از 70 باب کانون فرهنگی هنری در مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از تبریز، شعبانعلی حقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میانه، شب گذشته(۱تیر) در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میانه با اشاره به تعداد کانون های مساجد این شهرستان ابراز داشت: بیش از 70کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان میانه فعالیت می کنند که بیشتر آن ها در روستاها مستقر هستند.
چهارشنبه 2 تير 1395

فرماندار میانه : احیای مساجد هدف کانون های فرهنگی هنری/ راکد شدن برخی مساجد زیبنده کشور شیعی نیست

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از تبریز، حمید شکری، فرماندار میانه، شب گذشته(۱تیر) در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میانه با اشاره به نقش کانون های مساجد ابراز داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در جذب نوجوانان و جوانان به مساجد ورود کنند.
چهارشنبه 2 تير 1395