چهارشنبه 6 مرداد 1395 _ 22 شوال 1437
 ورود
نام کاربری:  
کلمه عبور:  
 
کلمه عبور را فراموش کردم
عضویت در سایت
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 61
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 155
ديروز : 165
ماه : 1080
سال جاری : 30650
كل : 85218
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه نشست فوق العاده شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد.

باید جامعه را به این باور برسانیم که مواظب خانواده هایشان باشند زیرا وضعیت رو به خطرناک تر شدن است و این خطر گریبان خانواده های باحجاب و معتقد را نیز می گیرد خواه ناخواه جو نامطلوب بروی خانواده های آنان نیز تاثیرگذار خواهد بود و باید حجاب بعنوان ضرورتی از دین مورد توجه ویژه قرار گرفته و با دید همه جانبه نسبت به این مشکل جدی و تبعات آن توجه شود.
دوشنبه 14 تير 1395

به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه مراسم اولین عید متوفیان روز سه شنبه مورخ 15/4/95 از ساعت 10 الی 30/11 شب در مساجد 8 گانه ذیل برگزار می گردد.

به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه مراسم اولین عید متوفیان روز سه شنبه مورخ 15/4/95 از ساعت 10 الی 30/11 شب در مساجد 8 گانه ذیل برگزار می گردد.
شنبه 12 تير 1395

حمایت کودکان میانه ای از کودکان فلسطین

به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی میانه ایستگاه نقاشی با نام «غنچه‌لر » درتاریخ 11/4/95 در میدان معلم محل تجمع راهپیمایی روز قدس برگزار گردید.
شنبه 12 تير 1395

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میانه از فعالیت بیش از 70 باب کانون فرهنگی هنری در مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از تبریز، شعبانعلی حقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میانه، شب گذشته(۱تیر) در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میانه با اشاره به تعداد کانون های مساجد این شهرستان ابراز داشت: بیش از 70کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان میانه فعالیت می کنند که بیشتر آن ها در روستاها مستقر هستند.
چهارشنبه 2 تير 1395

فرماندار میانه : احیای مساجد هدف کانون های فرهنگی هنری/ راکد شدن برخی مساجد زیبنده کشور شیعی نیست

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از تبریز، حمید شکری، فرماندار میانه، شب گذشته(۱تیر) در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میانه با اشاره به نقش کانون های مساجد ابراز داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در جذب نوجوانان و جوانان به مساجد ورود کنند.
چهارشنبه 2 تير 1395

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه در سال جاری روز پنجشنبه در دفتر امام جمعه محترم شهرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه در سال جاری روز پنجشنبه در دفتر امام جمعه محترم شهرستان تشکیل شد
شنبه 29 خرداد 1395

عمل به نص قانون می تواند روندهای اداری را تسهیل نماید

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی محمد محمدپور با اشاره به لزوم حاکمیت قانون در امور اداری، گفت: قوانین و مقررات باعث ایجاد نظم و هماهنگی در فعالیت ‎ها و پرهیز از سلیقه ای عمل کردن در همه ی حوزه ها علی الخصوص حوزه ی فرهنگ می شود.
چهارشنبه 12 خرداد 1395

هنر خاموش شدنی نیست

مراسم یادبود هنرمند درگذشته علیرضا اروجی اقدم
دوشنبه 10 خرداد 1395

نتایج بازخوانی متون هفتمین جشنواره تئاتر میانه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ، پس از بازخوانی 19 متن رسیده به دبیرخانه هفتمین جشنواره تئاتر میانه توسط شورای نظارت بر نمایشنامه استان، نتایج به شرح زیر اعلام می گردد .
پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395

ایجاد نشاط اجتماعی در چهارچوب قوانین سرلوحه فعالیتهای فرهنگی هنری می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه روز سه شنبه مورخ 7/2/95 با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، نشستی با انجمن های فرهنگی ،هنری و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری میانه برگزار شد.
پنجشنبه 9 ارديبهشت 1395